Чумаченко виграла «бронзу» турніру Світового легкоатлетичного туру: це друга поспіль медаль для українки

342
Юлія Чумаченко. Фото: Google
Українська стрибунка у висоту Юлія Чумаченко посіла третю сходинку п'єдесталу пошани турніру Світового легкоатлетичного туру категорії Silver «Beskydska latka», що проходив у чеському Тржинці.

Сьогодні, 7 лютого, у чеському місті Тржинець пройшов турнір Світового легкоатлетичного туру категорії Silver «Beskydska latka».

Українська стрибунка у висоту Юлія Чумаченко зійшла на третю сходинку п'єдесталу пошани.

«Бронзу» віцечемпіонці України у приміщенні принесла висота 1.86 метр, яку вона підкорила з другої спроби. На цій же позначці зупинилися ще дві спортсменки.

Пауліна Борис з Польщі, яка швидше підкорила цей рубіж, стала срібною призеркою, а фінка Елла Юнніла, якій знадобилися усі три підходи, залишилася за крок від медалі.

Чемпіонкою турніру стала Татьяна Гусін з Греції з результатом 1.90 метра.

Зазначимо, що Юлія Чумаченко другий рік поспіль на п'єдесталі турніру категорії Silver «Beskydska latka». У 2023-му вона виборола «срібло», поступившись українці Ірині Геращенко.