Тризуб вдруге за два дні переміг Харківських Берсерок: кияни продовжують боротьбу за зону плей-оф

224
Тризуб. Фото: ФХУ
Київський Тризуб здобув перемогу в матчі 19-го туру чемпіонату України з хокею проти Харківських Берсерок та збільшив відрив від останнього місця.

13 січня у Києві продовжився 19-й тур українських змагань – зустрічалися київський Тризуб та Харківські Берсерки.

Зазначимо, що вчора, 12 січня, команди вже грали між собою. Перемогу у вчорашньому матчі здобув Тризуб з рахунком 5:4.

Сьогоднішній поєдинок для киян склався набагато легше. У першому періоді Тризуб відвантажив у ворота суперників три шайби, а у другому – ще п'ять.

Третій період вийшов «сухим». Київська команда здобула другу перемогу за два дні над харків'янами та продовжує зберігати примарні шанси на плей-оф.

Головним героєм матчу став захисник Тризуба Олександр Буняк, в активі якого дві шайби.

Ця перемога стала для Тризуба найбільшою в його клубній історії.

Хокей. Чемпіонат України. 19 тур.

Тризуб – Харківські Берсерки – 8:0 (3:0, 5:0, 0:0)

Шайби: Зик, 00:27, Буняк, 11:10, 12:54, Гаврилюк, 22:30, Лаврик, 29:08, Тимченко, 30:20, Васильєв, 31:57, Дворецький, 38:59