Розгром 1:5: збірна України провела вирішальний матч за вихід на Олімпіаду-2026 – турнірна таблиця групи

16756
8 голосів
Збірна України з хокею. Фото: ФХУ
У п’ятницю, 30 серпня, чоловіча національна збірна України з хокею розгромно поступилася команді Латвії (1:5) у рамках другого туру четвертого етапу кваліфікації Олімпійських ігор-2026.

Збірна України з хокею програла Латвії (1:5) в другому турі фінального етапу кваліфікації зимової Олімпіади-2026 та втратила шанси на заповітну путівку.

Рахунок залишався невідкритим майже до кінця першого періоду, однак потім у наших воротах розписалися Данс Лочмеліс та Робертс Букартс.

В другому періоді ми отримали ще три «сухі» шайби від Харалдса Егле та Ріхардса Букартса у меншості, а також нам забив Мікс Індрашіс.

Ближче до середини третього періоду синьо-жовті все ж розмочили рахунок силами Даниїла Трахта.

Хокей. Кваліфікація Олімпіади-2026. Рига (Латвія). Четвертий етап, другий тур

Україна – Латвія – 1:5 (0:2, 0:3, 1:0)

Шайби: 0:1 – Лочмеліс (Індрашіс, Фрейберґс), 15:03. 0:2 – Робертс Букартс (Дзеркальс, Балінскіс), 16:10. 0:3 – Еґле (Дауґавіньш, Балінскіс, – більш.), 29:22. 0:4 – Ріхардс Букартс (Балінскіс, – більш.), 32:50. 0:5 – Індрашіс (Ріхардс Букартс, Якс), 34:28. 1:5 – Трахт (Захаров), 48:27

Турнірна таблиця групи E

• Зазначимо, що Україна втратила математичні шанси вийти на Олімпіаду-2026, адже таке право отримає лише перше місце групи. Франція, яка його нині посідає, вже є недосяжною для нашої команди;
  • Розпочали українці змагання саме з поразки від французів (2:7);
  • У кінцевому турі 1 вересня Україна зіграє проти Словенії. Зустріч розпочнеться о 13:00 за Києвом.