Розгром з рахунком 13:1: матч збірних України і Словаччини завершився з непристойним рахунком

148638
75 голосів
Збірна України U-18 з хокею. Фото: ФХУ
У четвер, 25 липня, юнацька збірна України U18 з хокею провела свій перший товариський матч проти однолітків зі Словаччини. Синьо-жовті зазнали нищівної поразки із рахунком 1:13.

Юнацька збірна України з хокею без шансів влетіла команді Словенії 1:13 у спарингу.

У першому періоді синьо-жовті отримали холодний душ у вигляді семи поспіль шайб, на які вони не зуміли відповісти жодним точним кидком.

В другій частині матчу українці програли мінімально – 0:1, однак у третьому періоді знову їх розбили – 1:5. Таким чином, збірна України фактично не зуміла створити для словаків жодного спротиву.