Сокіл обіграв Кременчук та впевнено виграв фінальну серію: кияни втретє поспіль стали чемпіонами України з хокею

248
Сокіл. Фото: Google
Київський Сокіл здобув перемогу у четвертому фінальному поєдинку чемпіонату України з хокею проти Кременчука – чинний чемпіон захистив титул.

29 березня у Кременчуці дограли четвертий фінальний поєдинок плей-оф чемпіонату України з хокею – зустрічалися київський Сокіл та Кременчук з однойменного міста.

Гра розпочалася ще минулого дня, 28 березня, проте кілька разів переривалася через повітряну тривогу і не була дограна. Організатори вирішили перенести догравання на наступний день.

Першими рахунок відкрили господарі поля, реалізувавши більшість – відзначився Лялька. Проте під кінець періоду Чердак зумів зрівняти рахунок.

Протягом наступних двох періодів Сокіл забив ще двічі, гарантувавши собі комфортну перевагу в рахунку, – відзначилися Жеребко і той же Чердак.

Під кінець періоду Кременчук відіграв одну шайбу, проте так і не зрівняв рахунок.

У серії з рахунком 4:0 впевнену перемогу здобув київський Сокіл, ставши чемпіоном України з хокею сезону 2023/24.