Сокіл здобув вольову перемогу над Кременчуком: кияни перебувають за крок від чемпіонства

84
Сокіл. Фото: Google
Київський Сокіл здобув перемогу у третьому фінальному поєдинку чемпіонату України з хокею проти Кременчука. Чинний чемпіон веде в серії з рахунком 3:0.

26 березня у Кременчуці відбувся третій фінальний поєдинок плей-оф чемпіонату України з хокею – зустрічалися київський Сокіл та Кременчук з однойменного міста.

Перша двадцятихвилинка пройшла без закинутих шайб – 0:0.

Під кінець другого періоду Кременчук вийшов вперед – Кривошапкін після асисту Андрущенко відкрив рахунок.

В третій двадцятихвилинці чинний чемпіон України зумів здійснити камбек зусиллями Разумова, Чердака та Бородая.

Під кінець періоду Кременчук відіграв одну шайбу, проте так і не зрівняв рахунок.

У серії з рахунком 3:0 впевнено лідирує київський Сокіл.

Хокей. Чемпіонат України. Плей-оф, фінал. Третій матч

Кременчук – Сокіл – 2:3 (0:0, 1:0, 1:3)

Шайби: Кривошапкін, 39:31, 59:04  – Разумов, 43:19, Чердак, 57:44, Бородай, 58:07

• Зазначимо, що наступний поєдинок команди проведуть 28 березня. Початок гри о 18:00.