Взяли реванш і вирівняли ситуацію: в плей-оф чемпіонату України відбувся другий матч однієї з пар

946
Гравці Кременчука, фото: ФХУ
У понеділок, 4 березня, Кременчук обіграв херсонський Дніпро (3:2) у другому домашньому матчі у рамках серії плей-оф 1/2 фіналу чемпіонату України.

Кременчук здолав херсонський Дніпро (3:2) у другому домашньому поєдинку в серії плей-оф 1/2 фіналу першості України.

У першому періоді було закинуто лише одну шайбу, автором якої став нападник Кременчука Данило Кривенко.

В другому періоді Дніпро зумів відігратися силами Микити Сидоренка, однак господарі відповіли шайбами Дмитра Попережая та Віталія Ляльки.

У третій двадцятихвилинці Дніпро спромігся ще на один точний кидок від Гліба Варави, однак цього не вистачило, аби перевести гру у додатковий час.

Хокей. Чемпіонат України. Плей-оф, 1/2 фіналу. Другий матч

Кременчук – Дніпро (Херсон) – 3:2

Шайби: Кривенко, 17:46, Попережай, 32:11, Лялька, 32:54 – Сидоренко, 28:15, Варава, 56:00

• Кременчук зрівняв рахунок за перемогами у серії – 1:1 (перший матч Дніпро виграв – 6:2);