«Згодом Динамо продасть його за кордон за хороші гроші»: Рябоконь назвав найкращих гравців УПЛ

Аватар Євген Чепур Євген Чепур
319
0 голосів
«Згодом Динамо продасть його за кордон за хороші гроші»: Рябоконь назвав найкращих гравців УПЛ
Олександр Рябоконь. Фото: Google
Колишній головний тренер чернігівської Десни Олександр Рябоконь, який нині служить у лавах ЗСУ, назвав прізвища вітзичняних футболістів з УПЛ, які йому найбільше імпонують на сьогоднішній день.

Олександр Рябоконь в ексклюзивному інтерв'ю для сайту «Український футбол» відразу виділив хавбека Шахтаря Георгія Судакова.

«Перший, хто приходить на думку, це Георгій Судаков. За минулий сезон він дуже виріс. Свого часу ми його в Десну хотіли взяти в оренду разом з Михайлом Мудриком, але Шахтар його не відпустив».

Колишній тренер Десни назвав й інших українських гравців УПЛ.

«Артем Бондаренко з кожним матчем прибавляє і став лідером Шахтаря. Вікентій Волошин добре грав в Десні, але трошки загальмував в Олександрії. 

Сподіваюсь, у нього все вийде в Зорі. Також мені дуже подобається Батагов. У Динамо відмічу Віталія Буяльского, Владислава Ваната».

Фахівець вважає, що у майбутньому Динамо зможе гарно заробити не на Миколі Шапаренкові чи Георгієві Бущану, а на Олександрі Тимчику.

«У Олександра Тимчика є всі дані, щоб грати на хорошому рівні. Думаю, згодом його продадуть за кордон за хороші гроші. 

Богдан Білошевський має себе проявити в Олександрії, у нього є всі дані, але, на жаль, заважають травми. Велика група гравців на чолі з тренером ростуть в Руху», – сказав Рябоконь.

Нагадаємо, що після початку повномасштабної військової агресії росії проти України, Рябоконь припинив тренерську діяльність та вступив до лав сил оборони. Наразі він перебуває у підпорядкуванні 112 Бригади ЗСУ.

  • За свою кар'єру Рябоконь очолював Борисфен (2000-2004, 2006), київську Оболонь (2005), Динамо з мінську (2005-2006), черкаське Дніпро (2007-2008), чернігівську Десну (2008-2010, 2012-2022), ПФК Львів (2010-2011) та Севастополь (2011).
  • У нинішньому сезоні за Дианмо Тимчик провів чотири поєдинки, без результативних дій.
  • Контракт гравця з клубом дійсний до 30 вересня 2025 року.
  • Transfermarkt оцінює гравця у три мільйони євро.
X