Збір на дрони-камікадзе: Ярмоленко та Срна запрошують уболівальників на благодійний матч у Києві

Аватар Дмитро Чорнобай Дмитро Чорнобай
503
0 голосів
Збір на дрони-камікадзе: Ярмоленко та Срна запрошують уболівальників на благодійний матч у Києві
Андрій Ярмоленко та Даріо Срна. Фото: Google
Зірки українського футболу зіграють матч проти команди ЗСУ, метою якого є збір коштів на купівлю дронів-камікадзе для Головного управління розвідки України.

У суботу, 19 серпня, у Києві на стадіоні Локомотив пройде благодійний матч «Заради перемоги», метою якого є збір коштів на купівлю дронів-камікадзе для Головного управління розвідки України.

Між собою зіграють команда зірок українського футболу та команда ЗСУ. У команді зірок гратимуть такі відомі українські футболісти, як Олександр Алієв, Євген Хачеріді, Артем Федецький, Євген Селезньов та багато інших.

Тренером команди зірок футболу буде Віктор Леоненко, а тренером команди військових – легендарний Віталій Кварцяний.

Андрій Ярмоленко закликав українців приєднатись до збору:

«Всім привіт. Зірки українського футболу збираються для вас і гратимуть благодійний матч. Мета: зібрати кошти на дрони-камікадзе для Головного управління розвідки. Приєднуйтесь донатами та наближайте нашу перемогу. Слава Україні!», – сказав капітан збірної України.

Не залишився осторонь і Даріо Срна:

«19 серпня зірки українського футболу зіграють благодійний матч на підтримку ЗСУ. Хочемо зібрати гроші та купити дрони для нашої армії. Приїжджайте та підтримайте цю акцію. Дякую. Слава Україні», – сказав спортивний директор Шахтаря.

  • Онлайн трансляцію поєдинку ви зможете подивитись на YouTube-каналі «FootballHub».
  • Початок матчу о 16:00.
X