«Яремчук був голодний»: у Бельгії оцінили хет-трик українця за Брюгге у відборі Ліги конференцій

427
Роман Яремчук. Фото: Брюгге
Нападник Брюгге та національної команди України Роман Яремчук відзначився трьома голами в кваліфікації Ліги конференцій. У Бельгії оцінили гру нашого форварда.

Учора, 17 серпня, Брюгге розгромив на виїзді ісландський Акурейрі. Особливо старався Роман Яремчук, який тричі забив супернику.

У Бельгії оцінили гру нападника збірної України.

«Яремчук не здавався. Після перерви він завдав три удари і зробив рахунок 3:0. Допоміг йому в цьому Оньєдіка, який вийшов на заміну і не був егоїстом у моменті.

Потім послідкували другий і третій голи українця - дві фази, в яких Яремчук не соромився в засобах. Треба віддати йому належне - він був особливо голодний».

Журналісти вважають, що українець міг забити набагато більше, як би використовував усі свої моменти у грі з ісландцями.

«З іншого боку: якби Яремчук був "убивцею" в Ісландії, він міг би хет-трик оформити ще до перерви.

Ми нарахували не один, не два, не три, а як мінімум близько чотирьох хороших моментів. Мда. Будемо тільки хороше: три голи. Завжди приємно».

Проте на Яремчукові зарано ставити хрест. Є надія, що у нинішньому сезоні він зможе радувати вболівальників.

«Хто знає, можливо, у людини з 16 мільйонами все вийде в цьому сезоні в Брюгге.

Йдучи на заміну, його зустріли оплесками і він помітно повеселів», — пише M.nieuwsblad.

• За вихід в груповий раунд Ліги конференцій Брюгге посперечається з іспанською Осасуною.
  • Яремчук перейшов в бельгійський клуб з португальської Бенфіки літом минулого року за 17 мільйонів євро.
  • За цей час українець провів за Брюгге 31 поєдинок в усіх турнірах – шість голів, три передачі.
  • Transfermarkt оцінює 27-річного нападника в п’ять мільйонів євро.