Визначився останній учасник 1/16 фіналу Кубку України з футболу: відома дата жеребкування наступної стадії

Аватар Артем Войцеховський Артем Войцеховський
1276
Нива Тернопіль. Фото: Нива
Стрийська Скала 1911 здобула вольову перемогу над тернопільською Нивою і приєдналася до учасників четвертого кола розіграшу національного кубку.

Сьогодні у Стриї відбувся останній поєдинок 1/32 фіналу Кубку України з футболу.

Тернопільська Нива у матчі з місцевою Скалою 1911 відкрила рахунок на 58-й хвилині завдяки голу Олега Хруставки. Матч наближався до свого завершення, коли Володимир Лук'янченко ударом головою перевів гру в овертайм – 1:1. На останній хвилині додаткового часу господарі вирвали перемогу – Роман Николишин класно зіграв на добиванні.

Скала 1911 – Нива Т – 2:1

Жеребкування 1/8 фіналу відбудеться завтра, 17 серпня, і розпочнеться о 13:00. До переможців попередньої стадії приєднаються вісім клубів УПЛ: