Українська історія: Довбик та Циганков встановили досягнення

724
Артем Довбик та Віктор Циганков. Фото: Жирона
Артем Довбик відзначився дебютним голом у складі Жирони після гольової передачі Віктор Циганков. Завдяки «гол+пасу» гравці встановили історичне досягнення України у топ-5 чемпіонатах Європи.

Новачок іспанської Жирони форвард Артем Довбик потрапив у заявку на перший матч своєї команди в новому сезоні Ла Ліги проти Реал Сосьедаду.

Нападник починав матч з лави запасних, але на 64 хвилині Довбик змінив Стуані, та отримав свій шанс на полі, коли Жирона програвала з рахунком 0:1.

На 72 хвилині Артем відгукнувся на передачу іншого українця в складі Жирони Віктора Циганкова та зрівняв рахунок.

У підсумку українці принесли Жироні нічию у стартовому поєдинку чемпіонату та самі стали авторами унікального українського досягнення.

Артем Довбик та Віктор Циганков стали першою українською парою в історії, яка оформила «гол+пас» в одному епізоді матчу в топ-5 європейських чемпіонатах. Починаючи з 1991 року, жоден з українців не віддав результативну передачу на іншого в елітному дивізіоні цих турнірів.

• В наступному турі Жирона вдома прийматиме Хетафе. Гра відбудеться 20 серпня. Початок поєдинку о 18:30 за київським часом.
  • Довбик підписав з Жироною контракт до 2028 року. За нього була сплачено більше семи мільйонів євро, що стало найдорожчим трансфером в історії клубу.
  • Угода Циганкова розрахована до 2027-го. Віктор перейшов до каталонської команди ще у січні цього року із Динамо.