Сидорчук зробив асист у грі проти Гента: Вестерло втратив перемогу на останніх хвилинах

304
Сергій Сидорчук, фото: Вестерло
27 січня відбувся матч 22-го туру чемпіонату Бельгії між Гентом та Вестерло, за який грає український півзахисник Сергій Сидорчук. Гра завершилася із рахунком 2:2.

Вестерло та Гент зіграли внічию 2:2 у матчі чемпіонату Бельгії.

Український футболіст Вестерло Сергій Сидорчук вийшов на поле із перших хвилин. На 17-й хвилині українець зробив асист на Ромео Вермана.

На 44-й господарі зрівняли рахунок і до 87-ї все йшло до нічийного результату. Тоді Ніколас Мадсен реалізував пенальті та вивів Вестерло вперед, але на сьомій компенсованій хвилині Гент все ж таки зумів зрівняти рахунок та здобути одне очко.

Чемпіонат Бельгії. 22-й тур.

Гент – Вестерло – 2:2

Голи: Ганделмен, 44, 90+7 – Верман, 17, Мадсен, 87.

27 січня, Гент, Геламко Арена.

• Наразі Вестерло посідає 11-те місце у таблиці чемпіонату з 22 очками. Від зони вильоту Вестерло відокремлює лише одна позиція та один заліковий бал.
  • У поточному сезоні Сидорчук провів за Вестерло 16 поєдинків в усіх офіційних турнірах: один гол.
  • Transfermarkt оцінює 32-річного українця у 2,2 мільйони євро.