«Його називають «паразитом футболу»: власник Полісся пояснив, чому клуб працює з одіозним агентом

Ілля Деулін Ілля Деулін
461
0 голосів
«Його називають «паразитом футболу»: власник Полісся пояснив, чому клуб працює з одіозним агентом
Вадим Шаблій. Фото: Instagram
За словами Геннадія Буткевича, запрошення Бені Макуани, Мозеса Джарджу та Чіджоке Аніагбосо до житомирського Полісся – цілковита заслуга Вадима Шаблія.

Президент Полісся Геннадій Буткевич у інтерв'ю сайту «Український футбол» розповів про деталі співпраці житомирського клубу з агентом Вадимом Шаблієм.

За словами боса «вовків», запрошення Бені Макуани, Мозеса Джарджу та Чіджоке Аніагбосо до житомирського Полісся – робота одіозного агента, якою в Поліссі задоволені:

«Це Шаблій їх порадив. Хоч його й називають «паразитом футболу», але Полісся задоволене співпрацею. Він все-таки дуже добре знає ринок. Я бачу, як ці хлопці працюють. Ознайомлений із їхніми попередніми виступами, в тому числі за збірні.

Не маю сумнівів, що в наступному році вони себе покажуть. Просто, наприклад, Аніагбосо та Джарджу прибули до нас пізніше, після вирішення питань із візами. Макуана ще тільки освоювався. Попереду – серйозні зимові збори, весняна частина. В них є час, щоб вийти на свій найкращий рівень».

  • Джарджу та Аніагбосо заявлені за основу «житомирян», але поки за неї ще не дебютували.
  • В активі другого – три матчі в першості до 19 років.
  • Натомість Макуана відзначився чотирма голами у 17 матчах УПЛ за Полісся. Його контракт з клубом чинний до літа 2026 року.
  • Угода Аніагбосо сплине влітку 2027 року, а Джарджу – 2028 року.
  • Раніше журналіст Володимир Звєров повідомляв, що нібито гравців, які не мають контракту з Шаблієм, не викликають до юнацької збірної.