Розгром 15:0: матч за участі Металіста 1925 завершився з дуже непристойним рахунком

10739
7 голосів
Гравчині Металіста 1925. Фото: ФК Металіст 1925
У понеділок, 9 вересня, ЖФК Металіст 1925 розтрощив ЖФК Маріуполь із рахунком 15:0 у товариському матчі в Щасливому. Хет-триком відзначилася Таміла Хімич.

ЖФК Металіст 1925 на своєму стадіоні «Арсенал-Арена» у Щасливому із принизливим рахунком 15:0 розгромив ЖФК Маріуполь у товариському поєдинку.

Гості протрималися перші 15 хвилин, а після пропустили гол від Лесі Ольхової. Далі м’ячі посипалися один за одним. На перерву команди пішли вже за рахунку 6:0 за користь харків’янок.

Після перерви гравчині Металіста 1925 продовжили із ще більшим ентузіазмом розривати опоненток й забили ще дев’ять «сухих» м’ячів. Зокрема хет-триком відзначилася Таміла Хімич.

Футбол. Товариський матч

ЖФК Металіст 1925 – ЖФК Маріуполь – 15:0

Голи: Ольхова 15, Щур 19, 33, Корнацька 22, Купцова 26, Кожухарі 35, Єрьоменко 50, Кревська 65, Хімич 69, 71, 82, Молодюк 73, Шабаліна 79, Петрик 84, Апанащенко 90

• Зазначимо, що жіноча команда Металіста 1925 після чотирьох турів посідає перше місце в турнірній таблиці Вищої ліги України, маючи 12 набраних очок в активі.
  • Маріуполь ще не стартував у Першій лізі України.