Олімпійська збірна України виграла турнір у Франції: команда Ротаня влаштувала матч-трилер у фіналі

1077
Олімпійська збірна України U23. УАФ
У неділю, 16 червня, відбувся фінал товариського турніру Моріса Ревелло, в якому зіграли Кот-д'Івуар U-20 та команда України U-23, більше відома, як олімпійська збірна нашої країни. Основний час гри завершився внічию з рахунком 2:2, а у серії пенальті сильнішими виявилися наші хлопці (5:4).

Збірна України U-23 сьогодні, 16 червня, зіграла контрольний матч у рамках підготовки до участі в Олімпіаді в Парижі. Цей поєдинок підопічні Руслана Ротаня провели проти команди Кот-д'Івуара U-20 у фіналі товариського турніру Моріса Ревелло.

Наші хлопці вийшли вперед вже у дебюті зустрічі – на сьомій хвилині поєдинку Шостак отримав м'яч після невдалої гри захисника і вирвався віч-на-віч з воротарем, а потім переграв його.

У першому таймі сині-жовті забили ще раз. Сікан вибіг один на один з голкіпером суперника і віддав передачу на Хланя, який переправив м’яча у ворота африканців.

▶️ Відео голів збірної України U-23 дивіться за ПОСИЛАННЯМ

Проте суперник зумів відіграти один гол ще до перерви. Результативний удар на свій рахунок записав Уотро. А у другому таймі все той же Уотро оформив дубль.

Переможець турніру вирішувався у серії післяматчевих пенальті, у яких влучніше пробили наші хлопці.

Турнір Моріса Ревелло, фінал

Кот-д'Івуар U-20 – Україна U-23 – 2:2 (по пен. 5:4)

Голи: Уотро, 45+3, 59 – Шостак, 7, Хлань, 31

• Відзначимо, що у матчі за третє місце французи U-20 мінімально поступилися італійцям U-21.
  • Завдяки виходу в півфінал Євро-2023 (U-21) збірна України отримала право зіграти на Олімпіаді-2024.
  • Футбольний турнір Олімпіади пройде у Франції з 26 липня по 11 серпня.
  • Суперниками синьо-жовтих на груповому етапі будуть збірні Аргентини, Марокко та Іраку.