Олімпійська збірна України здобула першу перемогу в історії: команда Ротаня розгромила Індонезію

1293
Олімпійська збірна України. Фото: Jiji
Олімпійська збірна України провела перший поєдинок на турнірі Моріса Ревелло проти збірної Індонезії U-20. Наші хлопці одержали перемогу у цій зустрічі з рахунком 3:0.
  • У березні олімпійська збірна провела свій перший матч в історії, але поступилася японцям – 0:2.
  • Сьогоднішня перемога стала першою для олімпійської команди нашої країни з футболу в історії.

Збірна України готується до участі в Олімпійських іграх. Руслан Ротань вирішив перевірити стан власних футболістів після напруженого клубного сезону та прийняти участь у турнірі Моріса Ревелло.

Українці розпочали зустріч активніше суперників і вже на дев’ятій хвилині зустрічі 17-річний Синчук з харківського Металіста вивів команду Ротаня вперед. Подвоїв рахунок ще в першому таймі Михайленко, який захищає кольори Олександрії.

▶️ Відео голів олімпійської збірної України у матчі проти Індонезії дивіться за ПОСИЛАННЯМ

У другій половині гри Федор з Руху зробив рахунок розгромним на 59-й хвилині поєдинку.

Турнір Моріса Ревелло, перший тур

Олімпійська збірна України – Індонезія U-20 – 3:0

Голи: Синчук, 9, Михайленко, 30, Федор, 59

Україна: Нещерет, Крупський, Павлюк, Михавко, Драмбаєв, Сігєєв, Кучерявий, Михайленко, Синчук, Волошин, Брагару

У запасі: Фесюн, Єрмаков, Шостак, Сікан, Салюк, Федор, Батагов, Велетень, Рубчинський, Хлань, Мартинюк

Наші колеги з сайту «‎Український футбол» поспілкувалися з героями сьогоднішньої гри – Синчуком та Федором.

На товариському турніру Моріса Ревелло Україна зіграє проти команд Індонезії, Італії, Панами та Японії.

Розклад матчів України

• 6 червня. Україна – Італія
  • 8 червня. Україна – Панама
  • 10 червня. Україна – Японія
  • 14-16 червня. Стиковий матч плей-оф

Нагадаємо, що наші хлопці пробилися на Олімпіаду. У Парижі українцям протистоятимуть команди Іраку, Марокко та Аргентини.

Календар матчів збірної України з футболу на Олімпіаді-2024

• 24 липня. 20:00. Ірак – Україна
  • 27 липня. 18:00. Україна – Марокко
  • 30 липня. 18:00. Україна – Аргентина

До стадії плей-оф пройдуть дві найкращі команди з групи. Футбольний турнір на Олімпіаді-2024 відбудеться з 24 липня до 9 серпня.