Металіст показав зуби і відкрив шостий тур Першої ліги камбеком: команда Ярославського вже не у зоні вильоту

338
2 голоси
Гравці Металіста, фото: ФК Металіст
У п'ятницю, 26 квітня, Металіст обіграв Кремінь (2:1) у рамках шостого туру групи вибування Першої ліги. Харків’яни змогли покинути зону вильоту.

Металіст обіграв Кремінь (2:1) у стартовому матчі шостого туру групи вибування Першої ліги.

Металіст у цій зустрічі пропустив першим. На 19-й хвилині поєдинку за Кремінь відзначився Іван Куць.

Під кінець другого тайму підопічні Андрія Аніщенка вирвали перемогу завдяки голам Євгена Рязанцева та Данила Кайдалова, які забивали на 73-й та 86-й хвилинах відповідно.

Футбол. Перша ліга, група вибування. Шостий тур.

Металіст – Кремінь – 2:1

Голи: Рязанцев 73, Кайдалов 86 – Куць 19