Маркевич зробив камбек на шляху до УПЛ: Карпати проявили характер і зміцнили лідерство в Першій лізі перемогою

2876
Мирон Маркевич. Фото: ФК Карпати (Львів)
У суботу, 6 квітня, Карпати вдома обіграли ФСК Маріуполь (3:1) у рамках третього туру чемпіонської групи Першої ліги. «Леви» продовжують впевнено утримувати першу сходинку.

Карпати здолали ФСК Маріуполь (3:1) у третьому турі чемпіонської групи Першої ліги.

Інтрига у матчі трималася приблизно третину гри. Гості зуміли першими вийти вперед на п’ятій хвилині завдяки голу Родіона Плакси. Однак до ще перерви Карпати відповіли точними ударами Павла Полегенька та Ігора Невеса.

В другому таймі на 51-й хвилині остаточний рахунок у зустрічі встановив своїм голом Євген Підлепенець.