Жіноча збірна України стартувала у відборі Євро із впевненої перемоги: наші дівчата очолили турнірну таблицю

1655
3 голоси
Гравчині збірної України. Фото: Google
У п'ятницю, 5 квітня, відбувся поєдинок відбіркового турніру Євро-2025 серед жінок між збірними України та Косова. Перемогу у цій грі здобули наші дівчата з рахунком 2:0.

Сьогодні, 5 квітня, жіноча збірна України зустрічалася проти команди Косово. Наші дівчата прагнули з перемоги розпочати боротьбу за вихід на чемпіонат Європи 2025-го року.

Перший гол за нашу команду забила півзахисниця полтавської Ворскли Петрик, яка результативно виконала пенальті на 28-й хвилині зустрічі.

Пройшло шість хвилин і підопічні Володимира Пятенка подвоїли свою перевагу. Цього разу голом відзначилася Хіміч.

У другому таймі гра трохи заспокоїлася і наші дівчата впевнено довели матч до перемоги та з трьома очками в активі очолили свій квартет.

Кваліфікація Євро-2025. Група В4.

Україна – Косово – 2:0

Голи: Петрик, 28 (пен.), Хіміч, 34

Нагадаємо, що, крім косоварок, до групи з українками потрапили хорватки та футболістки з Вельсу, які свій очний поєдинок ще не провели.

Наступним суперником наших гравчинь стануть представниці Хорватії.

Турнірна таблиця кваліфікації до Євро-2025, група В4

Що потрібно жіночій збірній Україні для виходу на Євро-2025:

• Потрапити у топ-3 своєї групи. Однак, якщо Швейцарія (господарка Євро-2025) потрапить до топ-3 своєї групи, то останнє місце здобуде найкраща збірна з тих, що фінішують на четвертій позиції.
  • Виграти перший раунд плей-оф. У ньому зіграють 12 команд дивізіону В (по шість сіяних і несіяних, залежно від результатів у груповій стадії).
  • Виграти другий раунд плей-оф. У ньому до шести переможців дивізіону В приєднаються вісім команд, що виграли стикові матчі між представниками дивізіонів А та С. Поділ на сіяні/несіяні команди відбуватиметься відповідно до їхніх місць у загальному рейтингу Ліги націй 2024/25.