Пляма на репутації Шевченка: ексзірка збірної розкрив деталі однієї з найганебніших поразок в історії України

5077
Микола Морозюк у матчі проти Мальти. Фото: ФФУ
Колишній захисник Динамо та національної збірної України Микола Морозюк пригадав сенсаційну поразку синьо-жовтих на чолі з Андрієм Шевченком від Мальти (0:1) у товариському матчі.

Ексзахисник Динамо та збірної України Микола Морозюк розповів про одну з найганебніших поразок в історії синьо-жовтих у товариській зустрічі від Мальти (0:1) 6 червня 2017.

Колишній футболіст зізнався, що команда Андрія Шевченка недостатньо добре налаштувалася на поєдинок.

«Я був впевнений, що це буде якась важка та ганебна гра для нас. Ну ти ж бачиш, відчуваєш атмосферу в роздягальні. Всі такі: «Ну, зараз вийдемо, пограємо у футбольчик і все».

На думку Морозюка, українські футболісти були занадто самовпевненими.

«Французи, іспанці, італійці – на них налаштовуватися не треба. Там ти сам відчуваєш напругу гри, всі сконцентровані. Ті ж матчі з поляками. А так...», – розповів Морозюк для YouTube-каналу «Брутальний футбол».

• Зазначимо, що Морозюк у період з 2010 по 2017 рр. провів 14 матчів за збірну (один гол, один асист). Гра із Мальтою, у якій він відіграв перший тайм, за іронією долі стала для нього останньою у синьо-жовтій футболці;
  • За Динамо Морозюк грав із 2005 по 2010 рр., а також із 2015 по 2019 рр. (117 ігор: дев'ять голів, 24 асисти).