Сумнівне пенальті та сенсаційна поразка: Динамо стартувало в кваліфікації до Ліги конференцій

763
Аріс - Динамо. Фото: трансляція на 2+2
У третьому кваліфікаційному раунді відбору Ліги конференцій київське Динамо зазнали поразки від грецького Арісу (0:1). Єдиний гол кияни пропустили із сумнівного пенальті.

У четвер, 10 серпня, в рамках третього кваліфікаційного раунду відбору Ліги конференцій грецький Аріс приймав київське Динамо у Салоніках.

У першому таймі більше небезпеки біля воріт суперників створювали господарі поля. Кияни володіли м'ячем, але здебільшого на своїй половині поля. На перерву команди йшли з трьома жовтими картками на двох. Попередження у складі Динамо отримали Олександр Тимчик й Микола Шапаренко, в Аріса відзначився Жан Жуль.

Другий тайм розпочався з жовтої картки для декількох гравців Аріса: Мартіна Монтої, Фабіано та Хонатана Менендеса.

Вже на 67-й хвилині зустрічі головний арбітр Джарред Джіллетт призначив пенальті у ворота Динамо після того, як захисник киян Олександр Сирота зіграв рукою у власному штрафному майданчику.

До 11-метрвої позначки підійшов півзахисник Луїс Пальма, який пробив у лівий кут. Воротар біло-синіх Георгій Бущан дотягнувся до м'яча, але не зумів відбити його.

Ліга конференцій. Третій кваліфікаційний раунд відбору

Аріс – Динамо – 1:0 (0:0)

Голи: Пальма, 69 (пенальті).

• Матч-відповідь, який пройде у Бухаресті на стадіоні Джулешті, відбудеться 17 серпня.
  • Якщо кияни здолають грецький Аріс, то у раунді плей-оф кваліфікації Ліги конференцій на них чекатиме гра з переможцем пари Нефтчі/Бешикташ.