Яремчук відплатив Валенсії за довіру і став героєм матчу: українець забив переможний гол і шалено відсвяткував

1510
Роман Яремчук. Фото: Getty Images
У суботу, 3 лютого, Валенсія Романа Яремчука вдома обіграла Альмерію (2:1) у рамках 23-го туру чемпіонату Іспанії. Український форвард відзначився третім голом за «кажанів».

Валенсія Романа Яремчука здолала Альмерію (2:1) у 23-му турі Ла Ліги. Український нападник провів на полі 70 хвилин та забив гол.

⚽️ Відео голу Яремчука дивіться у нашому телеграм-каналі

Господарі вийшли уперед на 14-й хвилині зустрічі. Уго Дуро, отримавши пас від Дієго Лопеса, розстріляв ворота суперників.

Через дев’ять хвилин подвоїв перевагу Валенсії Яремчук, забивши ударом головою після класного навісу Пепелу. За зняту футболку під час святкування українець отримав попередження від рефері.

На 50-й хвилині Альмерія зуміла відіграти один м’яч. Серхіо Аррібас після паса Алехандро Сентельєса Пласа в ближньому бою переграв голкіпера.

Збільшив інтригу у матчі Пепелу, який на 61-й хвилині не реалізував пенальті та втратив можливість практично закрити гру.

Яремчук був замінений на 70 хвилині й, на щастя, без нього на полі господарі все ж таки довели матч до мінімальної перемоги. Допоміг їм у цьому нападник гостей Лео Баптістан, який заробив вилучення на 90+2-й хвилині та залишив свою команду у меншості.

Валенсія – Альмерія – 2:1

Голи: Дуро, 14, Яремчук, 23 – Аррібас, 55

Незабитий пенальті: Пепелу, 61

Вилучення: Баптістан

• WhoScored оцінив гру Яремчука на 7,1/10;
  • Sofascore також поставив українцю 7,1/10.

Валенсія вийшла на сьоме місце у таблиці Ла Ліги, набравши 35 очок.

• Яремчук забив третій гол у 20 матчах в складі команди в цьому сезоні;
  • Свій наступний матч «кажани» проведуть 10 лютого. У рамках Ла Ліги Валенсія в гостях зіграє проти Лас-Пальмасу.