Зірка збірної України забив гол у Ла Лізі: суддя не оцінив вчинку форварда і покарав його жовтою карткою

1251
Роман Яремчук. Фото: Getty Images
У суботу, 3 лютого, український нападник Валенсії Роман Яремчук відзначився голом у домашньому матчі проти Альмерії (2:1) у рамках 23-го туру чемпіонату Іспанії.

Форвард Валенсії Роман Яремчук забив гол у ворота Альмерії у 23-му турі Ла Ліги.

Українець подвоїв перевагу своєї команди на 23-й хвилині матчі, забивши ударом головою після класного навісу Пепелу. За святкування голу зі знятою футболкою Яремчук отримав попередження від арбітра зустрічі.

⚽️ Відео голу Яремчука дивіться у нашому телеграм-каналі

Відкрито рахунок у грі було на 14-й хвилині. Уго Дуро, отримавши пас від Дієго Лопеса, розстріляв ворота суперників. В підсумку матч завершився перемогою Валенсії з рахунком 2:1.

• Для Яремчука це третій гол у 20 матчах в складі Валенсії в цьому сезоні;
  • «Кажани» посідають сьому сходинку в турнірній таблиці національної першості, маючи 35 очок в активі;
  • Яремчук є чинним гравцем національної збірної України. З 2018 року він провів у її складі 46 матчів, у яких забив 13 голів та віддав сім результативних передач.