Зірку збірної України випустили рятувати матч з Атлетіко: як завершилася гра і які оцінки він отримав

3781
Роман Яремчук. Фото: Getty Images
У неділю, 28 січня, Валенсія українського 28-річного нападника Романа Яремчука в гостях поступилася Атлетіко (0:2) у рамках 22-го туру чемпіонату Іспанії.

Валенсія Романа Яремчука програла Атлетіко (0:2) у 22-му турі Ла Ліги.

Український форвард вийшов на заміну на 55-й хвилині.

Рахунок у грі господарі відкрили на 45+4-й хвилині, коли із паса Антуана Грізманна відзначився Самуел Ліно. Бразилець вдало замкнув простріл з меж штрафного майданчика.

Подвоїли власну перевагу мадридці на 57-й хвилині. Мемфіс Депай ударом головою переправив м’яч у ворота суперника із передачі Науеля Моліни.

Атлетіко – Валенсія – 2:0

Голи: Ліно, 45+4, Депай, 57

• WhoScored оцінив гру Яремчука на 6,2/10;
  • Sofascore поставив українцю 6,7/10.
  • За відведений час Роман наніс один удар в ствір воріт, зробив 10 дотиків до м'яча, а точність його передач склала 40% (2/5).

Валенсія після цього матчу залишилася на восьмій сходинці у таблиці Ла Ліги. В активі команди 32 очки.

• Яремчук у нинішньому сезоні відіграв за команду 19 матчів та забив два голи;
  • Наступну зустріч у першості Іспанії «кажани» проведуть 3 лютого. Команда вдома протистоятиме Альмерії;
  • Яремчук є чинним гравцем національної збірної України. У її складі з 2018 року він провів 46 матчів, у яких забив 13 голів та віддав сім результативних передач.