Довбик і Циганков реабілітувались за виліт з Кубка: Жирона перемогла на виїзді і повернула лідерство у Ла Лізі

7423
Віктор Циганков та Артем Довбик. Фото: Getty Images
У неділю, 28 січня, Жирона українців Віктора Циганкова та Артема Довбика в гостях обіграла Сельту (1:0) у рамках 22-го туру чемпіонату Іспанії.

Жирона Віктора Циганкова та Артема Довбика здолала Сельту (1:0) у 22-му турі Ла Ліги.

Циганков провів на полі 83 хвилини, а Довбик відіграв повний матч.

Жироні дуже важливо було перемоги у плані психології після несподіваного вильоту з Кубка Іспанії від Мальорки на стадії 1/4 фіналу (2:3). Команда із цією задачею впоралася.

Вирішальний гол було забито у першому таймі. На 20-й хвилині Порту отримав пас від Мігеля Гутьєрреса у штрафному майданчику суперника та розстріляв ціль.

Сельта – Жирона – 0:1

Гол: Порту, 20

• WhoScored оцінив гру Циганкова на 6,5/10, Довбик отримав – 6,9/10;
  • Sofascore поставив Циганкову – 6,5/10, а Довбику – 7,3/10.

Жирона вийшла на перше місце у таблиці, набравши 55 очок, але у другого Реалу є матч у запасі.