Асист Довбика на очах у Циганкова не допоміг створити камбек: Жирона сенсаційно вилетіла із Кубка Іспанії

960
Артем Довбик. Фото: Google
Сьогодні, 24 січня, відбувся матч 1/4 фіналу Кубка Іспанії між командами Мальорка та Жирона, який проходив на стадіоні «Мальорка Сон Муа». Команда Віктора Циганкова та Артема Довбика поступилася з рахунком 2:3.

Віктор Циганков з’явився у стартовому складі Жирони на цей матч, а Артем Довбик розпочав гру на лаві для запасних.

Шлях Жирони до чвертьфіналу Кубка Іспанії

• у 1/64 фіналу команда Мічела Санчеса подужала Сан-Роке (2:1),
  • розгромила в 1/32 Оріуелу (5:2),
  • на стадії 1/16 впевнено обіграла Ельче (2:0)
  • в 1/8 фіналу зломила супротив Райо Вальєкано (3:1).

Перший тайм шокував усіх вболівальників каталонської команди. Жирона контролювала м’яч 74% ігрового часу, але примудрилася пропустити тричі лише за 45 хвилин гри.

Результативними ударами відзначилися Ларін та Пратс (двічі).

На другу половину гри Мічел випустив свою головну ударну силу – українця Артема Довбика. Віктор Циганков покинув поле на 60-й хвилині матчу, а ще через вісім захисник Мальорки отримав другу жовту картку за фол у власному карному майданчику, а Стуані скоротив відставання в рахунку, точно виконавши удар з позначки.

Каталонці майже постійно контролювали м’яч і спромоглися на ще один гол у виконанні Савіо, якому асистував Довбик.

▶️Відео з асистом Довбика дивіться у нашому телеграм-каналі

На більше часу Жироні не вистачило. У підсумку – фіаско 2:3 та виліт з Кубка Іспанії.

Кубок Іспанії, 1/4 фіналу

Мальорка – Жирона – 3:2

Голи: Ларін, 21, Пратс, 28, 36 (пен.) – Стуані, 68 (пен.), Савіо, 90+6

• У чемпіонаті Іспанії за підсумком 21-го туру Жирона посідає перше місце в турнірній таблиці Ла Ліги, випереджаючи на одне очко Реал. Але мадридці мають поєдинок у запасі.
  • Мальорка знаходиться на 15-му місці у Ла Лізі.
  • У наступному турі підопічні Мічела Санчеса на виїзді зіграють проти Сельти з Віґо. Поєдинок заплановано на 28 січня. Початок гри о 15:00.
  • Артем Довбик зіграв за Жирону цього сезону 21 поєдинок, забив 14 голів та віддав сім результативних передач.
  • Віктор Циганков у поточному сезоні провів за Жирону 20 матчів в усіх офіційних турнірах: чотири голи, три результативні передачі.