Довбик кращий за Беллінгема та Левандовського: за яким показником форвард Жирони лідирує в Ла Лізі

607
Артем Довбик. Фото: Google
Нападник національної збірної України та каталонської Жирони Артем Довбик лідирує в Ла Лізі за важливим показником – нашому співвітчизнику необхідно менше всіх хвилин на гол.

Артем Довбик продовжує яскраво проявляти себе у чемпіонаті Іспанії. Українець за важливим статистичним показником випередив форварда Барселони Роберта Левандовські, півзахисника Реала Джуда Беллінгема та інших зірок Ла Ліги.

За інформацією іспанського видання Sport, Довбику в середньому потрібно 96 хвилин для забитого голу в цьому сезоні іспанської першості.

Наш співвітчизник єдиний в рейтингу найкращих бомбардирів ліги, кому потрібно менше ста хвилин на результативний удар.

Другим у цьому престижному списку йде найкращий голеадор чемпіонату Джуд Беллінгем, який забиває кожні 106 хвилин.

Замикає трійку лідерів Борха Майораль з Хетафе – 120 хвилин.

10. Іньякі Вільямс (Атлетік) – 197
  • Довбик у цій кампанії зіграв 18 поєдинків за каталонців у всіх турнірах: 11 голів, п'ять результативних передач.
  • Контракт Артема з Жироною розрахований до 30 червня 2028 року.
  • Transfermarkt оцінює гравця у 28 мільйонів євро.
  • Жирона з 45 очками йде на другому місці Ла Ліги, поступаючись мадридському Реалу лише за додатковими показниками.
  • Наступний матч команда Циганкова та Довбика під керівництвом Мічела проведе 3 січня проти Атлетіко (22:30).