Циганков не допоміг Жироні перемогти у матчі Ла Ліги: відома оцінка українця за гру проти Райо Вальєкано

149
Жирона – Райо Вальєкано. Фото: Google
У середу, 25 вересня, на «Монтіліві» відбувся матч сьомого туру Ла Ліги, в якому Жирона, за яку виступає Віктор Циганков, зустрічалася з Райо Вальєкано. Гра завершилася внічию з рахунком 0:0.
  • Команди зіграли між собою 29 офіційних матчів. У 12 поєдинках сильнішими були гравці Жирони, а у десяти зустрічах перемагав Райо Вальєкано.
  • Вінгер збірної України Віктор Циганков вийшов у стартовому складі каталонської команди.

Перша половина гри пройшла за територіальною перевагою Жирони, але господарі поля так і не зуміли за 45 хвилин відкрити рахунок у зустрічі.

Відзначимо, що Циганков «‎відзначився» жовтою карткою.

У другому таймі господарі також не зуміли потішити власних вболівальників забитими голами.

Статистичний портал Sofascore оцінив дії нашого співвітчизника у 7.1 балів при середній оцінці у Жироні в 7.00

Ла Ліга, сьомий тур

Жирона – Райо Вальєкано – 0:0

• Після цієї гри Жирона має в активі вісім очок та посідає 12-ту позицію у турнірній таблиці Ла Ліги. У Райо Вальєкано на один пункт більше та дев’яте місце.
  • У наступному турі Жирона зіграє з Сельтою. Гра запланована на 29 вересня. Райо Вальєкано днем раніше поміряється силами з Леганесом.
  • Циганков провів за Жирону в поточному сезоні шість матчів у всіх турнірах, забив один гол і зробив одну результативну передачу.
  • Контракт гравця з клубом діє до 30 червня 2027 року. Transfermarkt оцінює футболіста у 30 мільйонів євро.