Зірка збірної України невдало повернувся на футбольне поле: як він зіграв і як завершився матч Ла Ліги

1727
2 голоси
Роман Яремчук, фото: ФК Валенсія
У неділю, 5 травня, Валенсія Романа Яремчука вдома програла Алавесу (0:1) в рамках 34-го туру чемпіонату Іспанії. Український нападник вийшов на поле вперше з березня.

Валенсія Романа Яремчука поступилася Алавесу (0:1) у 34-му турі Ла Ліги. це третя поразка поспіль «кажанів» у чемпіонаті.

Нападник національної збірної України вийшов на поле на 76-й хвилині поєдинку замість Петера Федеріко. Це перший матч 28-річного форварда з кінця березня – увесь цей час він відновлювався від травми.

Оцінки Яремчука за гру з Алавесом

• Sofascore – 6.7/10;
  • Whoscored – 6.1/10.

Перший тайм пройшов без голів. На 34-й хвилині поєдинку у складі Валенсії відбулася вимушена заміна голкіпера: через травму Хауме Доменека у гру увійшов Крістіан Ріверо.

В другому таймі на 68-й хвилині єдиний гол у цій зустрічі забив захисник Алавеса Хаві Лопес, який і приніс своїй команді три очки.

Футбол. Ла Ліга, 34-й тур

Валенсія – Алавес – 0:1

Голи: Лопес, 68

• Яремчук в цьому сезоні провів 26 матчів за Валенсію, у яких забив чотири голи;
  • Команда українця після цієї поразки йде на восьмому місці чемпіонату Іспанії, маючи 47 залікових пунктів;
  • У наступному турі Валенсія 12 травня вдома прийме Райо Вальєкано. Початок гри – о 19:30 за київським часом.