До уваги Луніна: в Іспанії винесли вердикт Куртуа за чемпіонський матч Реала проти Кадіса

Аватар Віктор Глухенький Віктор Глухенький
1370
Тібо Куртуа. Фото: Google
Іспанські журналісти відреагували на дебютний у поточному сезоні поєдинок голкіпера Реала Тібо Куртуа, який захищав ворота королівського клубу в матчі 34-го туру Ла Ліги проти Кадіса (3:0). Грою бельгійця залишилися задоволеними.

Журналісти іспанської спортивної газети Marca в огляді поєдинку 34-го туру Ла Ліги Реал – Кадіс (3:0), окремо «пройшлися» по воротарю вершкових Тібо Куртуа. Напередодні бельгієць вперше у цьому сезоні провів матч за королівський клуб, змінивши у рамці Андрія Луніна.

Однак, наші іспанські колеги певні – говорити про те, що Куртуа знову беззаперечний номер один ще зарано.

«У першому таймі Куртуа майже нічого не довелося робити. Однак через чотири хвилини після початку другого тайму сам на сам із ним вийшов Кріс Рамос. Бельгієць вийшов перед нападником і зробив чудовий сейв, не давши тому забити гол.

Куртуа розуміє, що йому потрібно грати, щоб повернути впевненість у собі», – йдеться в матеріалі Marca.

• Після 34 турів Реал має в доробку 87 залікових балів і достроково забезпечив собі золоті нагороди Ла Ліги.
  • У наступному турі вершкові на виїзді зіграють проти Гранади. Поєдинок відбудеться 11 травня. Початок гри о 19:30 за київським часом.
  • Тібо Куртуа в кампанії 2023/24 років провів один матч: без пропущених голів.
  • Андрій Лунін у нинішньому сезоні відіграв за вершкових у 28-ми іграх в усіх офіційних турнірах: 26 пропущені голів, 12 поєдинків «на нуль».