Відео голу Довбика у ворота Барселони: форвард збірної України продовжує запалювати у Ла Лізі

Аватар Андрій Піскун Андрій Піскун
1402
Артем Довбик та Віктор Циганков. Фото: Getty Images
Жирона на власному полі приймає Барселону в рамках 34-го туру Ла Ліги. Артем Довбик відзначився взяттям воріт на початку матчу, зрівнявши рахунок.

Голбик! Саме так варто називати українського форварда Жирони. Барселона вийшла вперед на третій хвилині матчу, завдяки голу Крістенсена, але радість синьо-гранатових була недовгою.

Не пройшло і хвилини, як Довбик зрівняв рахунок, замкнувши навіс з лівого флангу.

▶️Відео голу Довбика Барселоні

Це взяття воріт стало 20-м для Артема у нинішньому сезоні Ла Ліги. Він одноосібно очолює гонку бомбардирів. У найближчого переслідувача Беллінгема – 18 голів.

Відзначимо, що на 65-й хвилині Довбик додав до свого активу асист, а Жирона у підсумку перемогла Барселону з рахунком 4:2.

Віктор Циганков відіграв 64 хвилини і був замінений на Коуту.