Думки журналістів співпали: іспанська преса винесла вердикт Довбику за гру і гол в останньому матчі Жирони

1126
Артем Довбик. Фото: ФК Жирона
Іспанські ЗМІ оцінили виступ українського форварда Жирони Артема Довбика у домашньому матчі проти Кадіса (4:1) в рамках 32-го туру чемпіонату Іспанії.

Іспанська преса позитивно оцінила гру нападника Жирони Артема Довбика у поєдинку із Кадісом (4:1) у 32-му турі Ла Ліги. Українець провів на полі 86 хвилин та забив гол.

🔥 Відео голу Довбика дивіться у нашому телеграм-каналі

Журналісти зійшлися у думках.

Mundo Deportivo – виконувач

«У єдиному чіткому гольовому моменті він забив і продовжив бути лідером перегонів за Пічічі».

Sport – 8/10

«Він «з'явився» на полі із запізненням, але з'явився, забивши гол після того, як Мігель Гутьєррес виконав навісну передачу з флангу. Він забив з явного офсайда в першому таймі й не міг піти без гола. Це його 18-й гол у Ла Лізі, і він є найкращим бомбардиром».

L’Esportiu de Catalunya – різниця

«Він багато разів виступав у ролі стовпа, розвантажуючи гру, пропонуючи гру віч-на-віч і шукаючи найкращий варіант, вриваючись у простір, щоб дезорганізувати захист. Довбик не мав чудових моментів, але найяскравіший з них привів до гола».