УЄФА опублікував символічну збірну тижня Ліги чемпіонів: чи потрапив до команди Лунін

Аватар Руслан Мороз Руслан Мороз
271
Андрій Лунін, фото: Google
16-17 квітня відбулися матчі-відповіді чвертьфіналів Ліги чемпіонів 2023/24, у яких визначились півфіналісти турніру. У півфінал пробились Реал, Баварія, Боруссія Дортмунд та ПСЖ.

За результатами матчів чвертьфіналу пресслужба Ліги чемпіонів у своїх соціальних мережах опублікувала символічну збірну тижня.

Місця у команді не знайшлося для українського воротаря Реала Андрія Луніна, який допоміг Реалу вийти у півфінал, відбивши два пенальті у післяматчевій серії.

Місце голкіпера у символічній команді зайняв воротар Баварії Мануель Ноєр, який зберіг ворота на замку у матчі з Арсеналом (1:0).

• Лунін в цьому сезоні провів за Реал 27 матчів, у яких пропустив 23 голи (12 зустрічей «на нуль»).
  • В 1/2 фіналу ЛЧ Реал зустрінеться із Баварією. Ігри пройдуть 30 квітня та 7 травня. Перший поєдинок «вершкові» проведуть в гостях.
  • 21 квітня Реал вдома прийме Барселону у 32-му турі Ла Ліги.