Лунін їде в збірну зі змішаними почуттями: українець пропустив два голи перед поверненням Куртуа в старт Реалу

857
4 голоси
Андрій Лунін. Фото: Getty Images
У суботу, 16 березня, Реал Андрія Луніна в гостях обіграв Осасуну (4:2) у рамках 29-го туру чемпіонату Іспанії. Мадридці закріпилися на першій сходинці.

Реал Андрія Луніна розбив Осасуну (4:2) у 29-му турі Ла Ліги. Український воротар відіграв повний матч та виконав два сейви.

Реал відкрив рахунок на четвертій хвилині силами Вінісіуса Жуніора, однак вже через три хвилини господарі відігралися – забив Анте Будімір. Після подачі із кутового невдало на виході зіграв Лунін, який загубив власні володіння та дозволив Хорхе Еррандо віддати пас на напівпорожні ворота.

На 18-й хвилині Реал знову вийшов вперед. З передачі Федеріко Вальверде забив Дані Карвахаль.

В другому таймі гості ще двічі розписалися у воротах суперника. На 61-й хвилині забив Браїм Діас, а на 64-й – дубль оформив Вінісіус. Обом асистував Вальверде.

До фінального свистка, на жаль для Луніна, мадридці розслабилися та дозволили Осасуні забити ще один гол на 90+1-й хвилині силами Ікера Муньоса, якому асистував Хесус Аресо.

• На цей матч у основу Реалу, за словами головного тренера Карло Анчелотті, може повернутися Тібо Куртуа;
  • Лунін був викликаний у збірну України на матч плей-оф відбору Євро-2024 проти Боснії і Герцеговини (21 березня).