Довбик і Циганков наблизилися до Ліги чемпіонів: переможний асист Віктора вивів Жирону на друге місце Ла Ліги

619
Артем Довбик, Савіо, Іван Мартін та Віктор Циганков. Фото: Х
У суботу, 9 березня, Жирона Віктора Циганкова та Артема Довбика вдома обіграла Осасуну (2:0) у матчі 28-го туру чемпіонату Іспанії. Циганков відзначився асистом.

Жирона українських легіонерів Віктора Циганкова та Артема Довбика здолала Осасуну (2:0) у рамках 28-го туру Ла Ліги.

💣 Відео асисту Циганкова дивіться у нашому телеграм-каналі

Перший гол господарі забили на 13-й хвилині. Циганков отримав передачу перед штрафним майданчиком суперника та виконав класну передачу у розріз на Порту – тому залишилося завдати останній удар.

Подвоїла власну перевагу Жирона на 87-й хвилині силами Савіо, якому асистував Алейкс Гарсія.

• WhoScored оцінив гру Циганкова, який провів на полі 64 хвилини, на 8,1/10, а Довбик, який відіграв 81 хвилину, отримав від ресурсу оцінку – 6,6;
  • Sofascore поставив Циганкову – 8,1/10, а Довбику – 6,7.

Футбол. Ла Ліга. Іспанія (Жирона). 28-й тур

Жирона – Осасуна – 2:0

Голи: Порту, 13, Савіо, 87

• Жирона повернулася на друге місці у таблиці Ла Ліги;
  • Циганков в цьому сезону відіграв за команду 27 матчів, забив шість голів та віддав чотири результативні передачі. На рахунку Довбика 14 голів та сім асистів у 29 поєдинках. Зазначимо, що нападник вже сім поєдинків не може відзначитися результативними діями;
  • Свою наступну гру у Ла Лізі Жирона зіграє 16 березня в гостях проти Хетафе.