Лунін врятував Реал від поразки: відео неймовірного сейву голкіпера у матчі Ла Ліги проти Валенсії

194
Андрій Лунін. Фото: Google
Вчора, 2 березня, Валенсія Романа Яремчука та Реал Андрія Луніна зіграли у нічию (2:2) в рамках 27-го туру чемпіонату Іспанії. Мадридці могли програти, але майстерність українського воротаря врятувала його команду.

У суботу, 2 березня, було зіграно матч 27-го туру Ла Ліги між Валенсією та Реалом, який завершився результативною нічиєю (2:2).

Роман Яремчук відзначився результативним ударом в першому таймі, який став для нього вже четвертим у нинішньому сезону за Валенсію.

▶️ Відео голу Романа Яремчука у ворота Реала дивіться за ПОСИЛАННЯМ

Андрій Лунін на 60-й хвилині поєдинку зробив фантастичний сейв та врятував свою команду від фіаско у битві з «кажанами».

▶️ Відео сейву Андрія Луніна дивіться за ПОСИЛАННЯМ

• Після 27-ми турів Реал знаходиться на чолі турнірної таблиці Ла Ліги, маючи в активі 66 балів. Відрив від Жирони, яка тримається другою, складає сім очок, але у команди Мічела Санчеса є гра в запасі.
  • Андрій Лунін в нинішньому сезоні  відіграв за мадридців у 20-ти матчах в усіх офіційних турнірах: 16 пропущених голів, дев'ять поєдинків «на нуль».
  • Transfermarkt оцінює 24-річного українця у вісім мільйонів євро.