Яремчук забив у ворота Реала, які захищав Лунін: Валенсія не втримала перемогу над мадридцями

578
Роман Яремчук. Фото: Валенсія
Український форвард Валенсії Роман Яремчук відзначився забитим м'ячем у ворота мадридського Реала, які захищав Андрій Лунін. Матч завершився нічиєю з рахунком 2:2.

Сьогодні, 2 березня, відбувся поєдинок 27-го туру іспанської Ла Ліги. Валенсія, за яку виступає Роман Яремчук, приймала у домашньому поєдинку мадридський Реал, де грає Андрій Лунін.

Нападник «кажанів» Уго Дуро відкрив рахунок на 27-й хвилині матчу, а вже через три хвилини український форвард подвоїв перевагу господарів поля.

Гол Яремчука можете переглянути у нашому телеграм-каналі

Під кінець першого тайму Вінісіус Жуніор зумів відіграти один гол, скоротивши відставання.

На 57-й хвилині Романа Яремчука замінили – замість українця на поле вийшов Дієго Лопес.

На 76-й Вінісіус Жуніор відзначився дублем та зрівняв рахунок у зустрічі.

Зазначимо, що Андрій Лунін вийшов у стартовому складі та відіграв весь поєдинок.

Чемпіонат Іспанії. 27-й тур

Валенсія – Реал Мадрид – 2:2

Гол: Дуро, 27, Яремчук, 30 – Вінісіус, 45+5, 76

2 березня. 22:00. Валенсія. Стадіон «Месталья»

• Андрій Лунін в нинішньому сезоні  відіграв за мадридців у 20-ти матчах в усіх офіційних турнірах: 16 пропущених голів, дев'ять поєдинків «на нуль».
  • Transfermarkt оцінює 24-річного українця у вісім мільйонів євро.
  • Роман Яремчук у поточному чемпіонаті провів за Валенсію, у складі якої виступає на правах оренди з Брюгге, 22 поєдинки в усіх офіційних турнірах: чотири голи.
  • Transfermarkt оцінює 27-річного українця в три мільйони євро.