Гол Циганкова приніс Жироні довгоочікувану перемогу: Віктор і Довбик реабілітувалися за останні провали

874
Артем Довбик, Савіо, Іван Мартін та Віктор Циганков. Фото: Х
У понеділок, 26 лютого, Жирона Віктора Циганкова та Артема Довбика вдома перемогла Райо Вальєкано (3:0) у рамках 18-го туру чемпіонату Іспанії. Вирішальний гол забив Циганков.

Жирона українських легіонерів Віктора Циганкова та Артема Довбика обіграла Райо Вальєкано (3:0) у 18-му турі Ла Ліги, перервавши свою триматчеву безвиграшну серію (одна нічия та дві поразки). Вирішальний гол на рахунку Циганкова.

💣 Відео голу Циганкова дивіться у нашому телеграм-каналі

Жирона провела свій перший гол на 52-й хвилині, коли Мігель Гутьєррес викотив м’яч під удар українському вінгеру, а той в один дотик переправив круглого у кут воріт суперника.

На 76-й хвилині протистояння Жирона залишилася ще й у більшості на полі після вилучення Пепе Чаваррії за другий «гірчичник».

Добив суперника Савіо, який спочатку на 90+1-й хвилині відзначився із передачі Пабло Торре, а потім ще й на 90+6-й хвилині оформив дубль.

• Циганков, який провів на полі 89 хвилин, отримав від WhoScored 7,7/10. Sofascore поставив йому – 7,7/10.
  • Довбик, на рахунку якого 73 хвилини ігрового часу, отримав від WhoScored оцінку у 6,1/10, від Sofascore – 6,3/10.

Жирона – Райо Вальєкано – 3:0

Гол: Циганков, 52, Савіо, 90+1, 90+6

Вилучення: Чаваррія

• Жирона за підсумками туру зберегла за собою другу сходинку у таблиці Ла Ліги. В активі команди 59 очок;
  • Циганков в цьому сезоні взяв участь у 25 матчах (шість голів, три асисти). На рахунку Довбика 14 голів та сім асистів у 27 поєдинках;
  • Свій наступний матч у Ла Лізи Жирона зіграє 3 березня в гостях проти Мальорки.