Циганков різко відреагував на порівняння з Мудриком: відверті слова півзахисника Жирони про свою гру

Аватар Дмитро Вєнков Дмитро Вєнков
944
0 голосів
Циганков різко відреагував на порівняння з Мудриком: відверті слова півзахисника Жирони про свою гру
Михайло Мудрик та Віктор Циганков. Фото: Getty Images
Український вінгер каталонської Жирони Віктор Циганков відреагував на порівняння його із земляком – вінгером лондонського Челсі Михайлом Мудриком.

Вінгер Жирони Віктор Циганков вважає, що некоректно порівнювати його із вінгером Челсі Михайлом Мудриком. Футболіст пояснив власну позицію.

«Чесно – я не люблю, коли нас порівнюють. Я вважаю, що кожен гравець має свої сильні й слабкі сторони. Людям просто цікаво порівнювати».

На думку Циганкова, усі судження щодо рівня їхньої із Мудриком майстерності мають суто суб’єктивний характер.

«Я завжди знав, що хочу поїхати в Європу, грати на найвищому рівні. Я ні на кого не дивився, я завжди дивився тільки на себе. Моя гра може комусь подобатися, не подобатися. Але я знаю, що я люблю працювати, хочу грати на найвищому рівні», – заявив Циганков в інтерв’ю YouTube-каналу «ТРЕНДЕЦЬ».

  • Циганков перейшов до Жирони з київського Динамо у січні минулого року за п’ять мільйонів євро. З того часу він відіграв 41 матч, у яких забив сім голів та віддав дев’ять результативних передач;
  • В той самий час з донецького Шахтаря до Челсі за 70+30 мільйонів євро перебрався Михайло Мудрик. У його активі чотири голи та чотири асисти у 42 поєдинках.