«Лунін був дуже хорошим»: Анчелотті прокоментував сухий матч українця

194
Андрій Лунін. Фото: Google
Реал обіграв Атлетік Більбао, а український воротар мадридської команди Андрій Лунін провів сухий матч. Карло Анчелотті після гри похвалив українця.

У суботу, 12 серпня, Реал Мадрид, у складі якого виступає Андрій Лунін, здобув впевнену гостьову перемогу на виїзді проти Атлетіка Більбао у Ла Лізі із рахунком 2:0 завдяки голам Родріго (28 хвилина) та Джуда Беллінгема (36 хвилина) у першому таймі.

Український голкіпер мадридської команди провів на полі усі 90 хвилин і записав собі в актив сухий матч.

Головний тренер Реала Карло Анчелотті прокоментував гру воротаря збірної України та висловився щодо можливого підписання голкіпера Челсі Кепи Аррісабалаги:

«Лунін був дуже хорошим. Дуже сконцентрованим. Він був впевненим і залученим у гру. Кепа? Він не є гравцем Реала. Я не кажу про тих, хто не є гравцями моєї команди», – приводить слова італійського спеціаліста видання Marca.

• Наступний матч мадридці проведуть 19 серпня на виїзді проти Альмерії в рамках другого туру Ла Ліги. Початок о 20:30.
  • Контракт Луніна з Реалом розрахований до 30 червня 2024 року.
  • Портал Transfermarkt оцінює вартість 24-річного голкіпера в п’ять мільйонів євро.
  • Матч проти команди з Більбао став 5-м сухим матчем Андрія Луніна за мадридців.