Кочергін забиває – Ракув перемагає: українець допоміг своєму клубу здолати Аріс в кваліфікації Ліги чемпіонів

564
Владислав Кочергін. Фото: Google
Форвард збірної України Владислав Кочергін став автором першого голу Ракува у протистоянні з кіпрським Арісом в 3-му кваліфікаційному раунді Ліги чемпіонів.

Владислав Кочергін перервав гольове мовчання, яке тривало в українця майже місяць – з 11 липня. В той день Кочергін розписався у воротах естонської Флори в поєдинку першого кваліфікаційного раунду ЛЧ.

Й от – новий раунд, новий суперник, черговий гол. Українець вийшов в основі на гру проти кіпрського Аріса та відзначився забитим голом уже на сьомій хвилині: Мартін Цебуля протяг м'яч правим флангом і увірвався до штрафного майданчика Аріса, зробив простріл на дальню штангу, де Кочергін майстерно, в один дотик відправив його в сітку воріт.

Відео гола Кочергіна у ворота Аріса дивіться  за ПОСИЛАННЯМ

В другому таймі перевагу команди з Ченстохови закріпив Фабіан П’ясецький, який реалізував пенальті.

Все йшло до  впевненої перемогв Ракува, але на 89 хвилині гри відставання для кіпріотів скоротив Міхлалі Маямбелла, який зіпсував комфортну перевагу поляків перед грою-відповіддю.

Ліга чемпіонів. Третій кваліфікаційний раунд. Перша гра

Ракув (Польща) – Аріс (Кіпр) 2:1 (1:0)

Голи: Кочергін, 7, П’ясецький, 40 пен., Маямбелла, 89.

• Владислав Кочергін виступає за Ракув із березня 2022 року.
  • Його контракт із польським клубом розрахований до літа 2025 року.
  • В попередньому раунді Ракув пройшов азербайджанський Карабах (3:2, 1:1), а Аріс впорався з білоруським БАТЕ (6:2 та 5:3).
  • Матч-відповідь Аріс і Ракув відбудеться 15 серпня на Кіпрі.