Поєдинок Динамо в єврокубках скасовано: матч 3-го кваліфікаційного раунду Ліги чемпіонів не відбудеться через смерть фаната

Аватар Віктор Глухенький Віктор Глухенький
555
0 голосів
Поєдинок Динамо в єврокубках скасовано: матч 3-го кваліфікаційного раунду Ліги чемпіонів не відбудеться через смерть фаната
Фанати загребського Динамо. Фото: Google
Перший матч третього кваліфікаційного раунду Ліги чемпіонів між грецьким АЕКом і хорватським Динамо з Загреба перенесено на невизначений термін. Напередодні в Афінах загинув фанат.

УЄФА офіційно перенесла проведення поєдинку  третього кваліфікаційного раунду Ліги чемпіонів між АЕКом та Динамо (Загреб) на невизначений термін.

Напередодні матчу в столиці Греції Афінах відбулася масова бійка між фанатськими угрупованнями клубів, унаслідок якої один місцевий ультрас загинув, діставши ножове поранення.

За інформацією RMC Sport 22-річного хлопця оперативно доставили до лікарні, але він отриманих травм він помер, не приходячи до тями. 

Як повідомляють грецькі ЗМІ ультрас Динамо Загреб були озброєні дерев’яними палицями, залізними прутами та холодною зброєю. 

  • УЄФА заборонила фанатам із Загреба  відвідувати матч проти АЕКу через великий ризик насильства, але радикально налаштовані ультрас Динамо все ж потрапили потрапили до Греції.
  • Місцева поліція вже затримала 98 представників ультрас Динамо.
  • Вісім чоловік дістали серйозні поранення.
  • Кольори загребского Динамо захищає захисник національної збірної України Богдан Михайліченко.