Коваленко і Малиновський «розминулися» в очному матчі: преса Італії дала коментар щодо гри українців

345
Руслан Малиновський, фото: ФК Дженоа
Італійські ЗМІ оцінили виступ українського хавбека Дженоа Руслана Малиновського та його земляка півзахисника Емполі Віктора Коваленка у матчі команд в рамках 23-го туру чемпіонату Італії.

Італійські журналісти прокоментували виступ хавбека Руслана Малиновського та півзахисника Віктора Коваленка у поєдинку Емполі – Дженоа (0:0) у 23-му турі Серії А.

Малиновський

GenovaToday – 5,5

«У першому таймі без особливих спалахів. Він не міг дати якість Дженоа  Не вийшов на другий тайм ще й тому, що його сильно вдарили у зіткненні».

Pianeta Genoa 1893 – 5

«Свою першу та єдину значущу дію зробив на 21-й хвилині, коли елегантним пасом зовнішньою стороною стопи допоміг вийти з-під пресингу Емполі. Це небагато».

Коваленко

PianetaEmpoli – 5,5

«Вийшов по ходу матчу, повертаючись після тривалої зупинки. Припускався занадто багато помилок».

Calciomercato.com – 6.

«Після виходу на заміну додав ідей та геометрії у півзахисті».

• Зазначимо, що в цьому протистоянні українці не перетнулися на полі. Адже Малиновського замінили по перерві, а Коваленко увійшов у гру лише на 71-й хвилині;
  • Емполі посідає 19-ту сходинку у таблиці Серії А. В активі команди 18 очок. Наступну гру в чемпіонаті Коваленко та Ко проведуть 9 лютого в гостях проти Салернітани;
  • Українець в цьому сезоні провів за Емполі десять матчів, у яких забив один гол та оформив один асист;
  • Дженоа посідає 11-ту сходинку у таблиці національної першості. В активі команди 29 очок. Наступну гру в чемпіонаті «грифони» проведуть 11 лютого вдома проти Аталанти.
  • Малиновський у 22 матчах забив два голи та віддав дві результативні передачі.