Камбек за участі Малиновського: Руслан здобув перемогу у Дженоа і отримав підсумкові оцінки

684
Руслан Малиновський. Фото: ФК Дженоа
У неділю, 21 січня, Дженоа українського 30-річного півзахисника Руслана Малиновського здобула гостьову перемогу над Салернітаною (2:1) в рамках 21-го туру Серії А.

Дженоа Руслана Малиновського у вольовому стилі обіграла Салернітану (2:1) у 21-му турі чемпіонату Італії.

Український хавбек провів на полі усі 90 хвилин.

Рахунок у грі був відкритий Салернітаною вже на другій хвилині. Агустін Мартегані отримав розрізний пас від Домагоя Брадарича у штрафному майданчику суперника та вразив ворота.

На 13-й хвилині Дженоа відповіла влучним ударом Матео Ретегі, якому асистував Мілан Бадель. На 57-й хвилині гості вирвали перемогу завдяки пенальті, який був призначений за гру захисника рукою в власному штрафному майданчик. Покарання реалізував Альберт Гудмундссон.

Салернітана – Дженоа – 1:2

Голи: Мартегані, 2, – Ретегі,13, Гудмундссон, 57 (пен.)