Малиновський пройшов медичне обстеження: стало відомо, скільки часу пропустить українець через травму

173
Руслан Малиновський, фото: Дженоа
2 квітня український півзахисник Дженоа Руслан Малиновський пройшов поглиблене медичне обстеження після того, як зазнав травми в останньому матчі 30-го туру італійської Серії А проти Фрозіноне (1:1).

Руслан Малиновський пройшов медичне обстеження щодо травми, яку він отримав у матчі проти Фрозіноне. Українець з'явився на полі одразу після перерви, проте вже в середині другого тайму його замінили через пошкодження.

За інформацією італійських ЗМІ, м'язове ушкодження 30-річного півзахисника збірної України виявилося досить серйозним. Згідно з прогнозами лікарів, він пропустить приблизно місяць.

Малиновський в цьому сезоні зіграв у 28 матчах в усіх турнірах, забив три голи та віддав два асисти.

• Контракт українського півзахисника з Дженоа розрахований до 30 червня 2027 року. Transfermarkt оцінює 30-річного українця в 10 мільйонів євро.
  • Генуезці наразі посідають 12 місце в турнірній таблиці Серії А, маючи 35 очок.
  • У наступному турі Дженоа на виїзді зіграє з Вероною. Гру заплановано на 7 квітня.