Велика проблема Реброва: зірка збірної України просидів на лавці весь матч проти лідера чемпіонату Італії

1032
3 голоси
Руслан Малиновський. Фото: ФК Дженоа
У понеділок, 4 березня, Дженоа Руслана Малиновського поступилася Інтеру (1:2) у поєдинку 27-го туру Серії А. Український хавбек провів увесь матч на лаві запасних.

Дженоа Руслана Малиновського в гостях програла Інтеру (1:2) у рамках 27-го туру чемпіонату Італії. Українець провів гру у запасі.

Господарі забезпечили собі переможний результат ще в першому таймі. На 30-й хвилині із передачі Алексіса Санчеса забив Кріст’ян Асллані, а ще через вісім хвилин відзначився вже сам чилійський нападник, реалізувавши пенальті.

В другому таймі гості змогли відповісти голом Хоана Васкеса на 54-й хвилині зустрічі, однак на більше команду Альберто Джилардіно не вистачило.

Інтер – Дженоа – 2:1

Голи: Асллані, 30, Санчес, 38 (пен.) – Васкес, 54

• Дженоа після поразки залишилася на 12-й позиції у таблиці Серії А. В активі команди 33 набраних очки. Інтер йде першим з 72 балами;
  • Свій наступний матч «грифони» проведуть вдома проти Монци 9 березня;
  • Малиновський у нинішній кампанії відіграв 25 поєдинків, у яких забив три голи та віддав дві результативні передачі. Українець лише вдруге в сезоні не вийшов на поле, перебуваючи в запасі;
  • Руслана було викликано Сергієм Ребровим на матч національної збірної України проти Боснії і Герцеговини (21 березня).