Інтер Маямі з Кривцовим вийшов у фінал Відкритого кубка США: божевільний камбек за участі Мессі та серія пенальті

383
Ліонель Мессі. Фото: Google
Команда Сергія Кривцова та Ліонеля Мессі вийшла у фінал Відкритого кубка США. Аргентинець віддав дві результативні передачі, українець відіграв повний матч.

Ліонель Мессі продовжує тягти Інтер з Маямі до нових трофеїв.

Рано вранці 24 серпня, клуб Девіда Бекхема на характері обіграв Цинциннаті в 1/2 фіналу Відкритого кубка США (3:3, 5:4 в серії пенальті).

По ходу гри Інтеру вдалося відквитати перевагу суперників у два голи: до 68-ї хвилини Цинциннаті вів 0:2, але Леонардо Кампана оформив дубль з двох асистів Ліонеля Мессі.

Основний час гри завершився мировою 2:2. В екстра-таймах суперники обмінялися голами й перевели поєдинок у серію післяматчевих пенальті, де влучнішими були Мессі і компанія.

Українець Сергій Кривцов провів всі 120 хвилин на полі та отримав жовту картку.

▶️ Відео всіх голів матчу Цинциннаті – Інтер Маямі дивіться за ПОСИЛАННЯМ

• У фіналі Інтер Маямі зіграє проти Динамо з Гʼюстона. Поєдинок відбудеться 27 вересня.
  • Це вже другий фінал для Інтера цього сезону. Раніше клуб виграв Кубок ліг.
  • У попередніх семи матчах за Інтер Маямі Мессі сумарно забив десять голів. За цим показником аргентинець вже знаходиться в топ-3 найкращих бомбардирів в історії клубу.