Найближчий суперник Динамо примудрився зганьбитися, ведучи в рахунку 3:0: Шовковський тепер має гарний приклад

1252
Гравці Гоффенгайма та Вердера. Фото: picture alliance via Getty Images
Найближчий суперник Динамо у Лізі Європи – Гоффенгайм – зазнав приголомшливої домашньої поразки від Вердера (3:4) у рамках п’ятого туру чемпіонату Німеччини.

Гоффенгайм, із яким Динамо доведеться зіграти в другому турі Ліги Європи, програв Вердеру (3:4) у п’ятому турі Бундесліги, втративши перевагу у три м’ячі.

Господарі видали неймовірний старт матчу, забивши три швидкі голи – дубль оформив Маріус Бультер і ще один гол на рахунку Адама Гложека.

Однак надмірна емоційна налаштованість зіграла злий жарт із Гоффенгаймом. Вже на 18-й хвилині вони залишилися у меншості після прямого вилучення з поля Стенлі Нсокі.

Вердер одразу почав кувати поки гаряче й до перерви зумів відігратися завдяки голам Хуліана Малатіні та дублю Єнса Стаге.

В дебюті другого тайму гості хет-триком Стаге добили пораненого суперника й у підсумку довели зустріч до перемоги.

Футбол. Бундесліга. П'ятий тур

Гоффенгайм – Вердер – 3:4

Голи: Бультер, 5, 8, Гложек, 12 – Малатіні, 21, Стаге, 26, 39, 49

• Зазначимо, що Гоффенгайм в усіх турнірах не перемагає вже п’ять матчів поспіль (одна нічия та чотири поразки із загальним рахунком 7:14) і йде на 16 місці в Бундеслізі;
  • Домашній поєдинок команди із Динамо відбудеться 3 жовтня.