Ігнатенко забив гол, а Соболь відіграв 90 хвилин у Кубку Франції: результати матчів команд українців

202
Данило Ігнатенко. Фото: Google
Сьогодні, 6 січня, у Кубку Франції зіграли дві команди з українцями в складі. Страсбур Едуарда Соболя обіграв Авуан (4:0), а Бордо Данила Ігнатенка пройшов Саннуа (1:1, пен. 4:2).

У суботу, 6 січня, в рамках 1/32 фіналу Кубку Франції два клуби з українськими футболістами у складі провели свої матчі – Страсбург Едуарда Соболя та Бордо Данила Ігнатенка.

Страсбург розгромив суперника і без проблем пройшов у наступний раунд Кубка Франції. Соболь відіграв увесь матч.

Кубок Франції, 1/32 фіналу

Авуан – Страсбур – 0:4

Голи: Гамейро, 14, Саї, 17, 73, Бечік, 89

Ігнатенко допоміг Бордо своїм точним ударом зрівняти рахунок та перевести гру у серію пенальті, де команда українця святкувала перемогу.

▶️Відео голу Ігнатенка дивіться за ПОСИЛАННЯМ

Саннуа – Бордо (Данило Ігнатенко) – 1:1, пен. 4:2

Голи: Бараджи, 18 – Ігнатенко, 66

• Страсбур в турнірній таблиці Ліги 1 йде на дев'ятій сходинці, маючи 23 очки.
  • Соболь в цьому сезоні провів всього 22 хвилини у трьох матчах чемпіонату і в грі з Авуаном вперше вийшов у старті.
  • Контракт українця з клубом діє до 30 червня 2026 року.
  • Бордо посідає десяте місце у Лізі 2, набравши у 19 турах 22 залікові бали.